Sitemize Hoş Geldiniz! (:

Sitemiz 18 yaş ve üzeri yetişkinlere özeldir. Devam edebilmek için lütfen yaşınızın 18 ve üstü olduğunu doğrulayınız.


14:00 kadar siparişler aynı gün kargo!

Hakkımızda

Şirket bünyesinde bulunan Cinsel Marketim, 2022 yılında aktif hizmet vermeye başlamıştır.

2022 yılında adım attığı sektörde birçok yetişkin oyuncağı ürünlerini tedarik ederek, müşterilerine ulaştırmıştır.

Müşteri memnuniyeti ön planda olan firmamızda birçok yetişkin ürünü talepler doğrultusunda stoklarda yerini bulmuştur. Gün geçtikçe gelişen ürün yelpazesi ile müşterilerine daha büyük bir mağaza sunmuştur.

Gün geçtikçe büyümeye devam eden Cinsel Marketim, geniş ürün yelpazesini iki sene perakende satışı yaptıktan sonra diğer firmalara da açmayı uygun görmüştür.

2022-2024 arası perakende yetişkin oyuncakları satışını yapan firmamız gelen talepler doğrultusunda toptan ve bayilik sistemlerini aktif etmiştir.

2024 Haziran ayından itibaren bayi haklarını korumak amacıyla perakende satışı sonlandırarak sadece bayilerine hizmet etmeyi amaçlamıştır.

Bu tarihten sonra bayilerine toptan ürün satışı yapan firmamız daha fazla model ve stokları ile hız kesmeden hizmetlerine devam etmektedir.

Perakende satış yaparken 20m2 depoya sahip olan firmamız şu an toptan satış ile deposunu büyüterek 80m2 alanda ürünlerini muhafaza etmektedir.

Sektörde çok büyük Avrupa ve Asya markaları ile iletişimde bulunan firmamız bütün yenilikçi yetişkin oyuncaklarını Türkiye vatandışına bayileri ile ulaştırmayı kendine hedef belirlemiştir.

Türkiye pazarında büyük ithalatçı firmalar arasında bulunan şirketimiz, birçok sektörde de ithalat yaptığı ürünlerle hizmet vermeye devam etmektdir.

Cinsel Marketim; Anal oyuncaklar, Belden bağlamalılar, cinsel oyunlar, erkeklere özel geciktiriciler, fetiş ve fantezi ürünleri, penis halkası ve kılıfları, kadınlara özel kremler, kayganlaştırıcılar, masaj yağları, modern vibratörler, prezervatifler, dildo penis ürünleri, silikon bebekler ve mankenler, mastürbatörler, erkeklere özel penis pompaları gibi birçok kategoride ürünlere sahiptir.

Ticaretinizde bol kazançlar dileriz.

Saygı ve sevgilerimizle..Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı