Sitemize Hoş Geldiniz! (:

Sitemiz 18 yaş ve üzeri yetişkinlere özeldir. Devam edebilmek için lütfen yaşınızın 18 ve üstü olduğunu doğrulayınız.


14:00 kadar siparişler aynı gün kargo!

Toptan & Bayilik & DropShipping

Cinsel Marketim Bayilik & Dropshipping &Toptan Satış Bilgilendirmesi

ÖNEMLİ: Cinsel Marketim perakende satış yapmamaktadır. Firmamız sadece bayilerine satış yapmaktadır. Sektörde her zaman toptancılar ürünlerini en uygun fiyata satabilirler. Bu durum bayilere zarar verir. Bayi değerlerini ve iş saygınlığını ön planda tutan firmamız, bayilik verirken perakende satış yapılmasını uygun bulmamaktadır. Perakende sipariş için gelen müşteriler, bayilerimizin sistemde kayıtlı satış platformlarına & sitelerine yönlendirilmektedir.

Cinsel Marketim sizleri kazanç ortaklığına davet ediyor. Bu ortaklığı sözde değil, gerçek bir kazanç kapısı olarak sunuyor. Yüksek oranlarda ortaklık kazancı sağlıyor. Üretim aşamasından pazara ulaşmasına kadar bütün sorumluluğu üstlenen firmamız, sizlere yüksek kar oranları ile ortaklık teklif ediyor. Bu ortaklık %100’ü bularak artan kazanç hedeflerini barındırıyor. Kar marjının üründen ürüne değişiklik gösterdiği fakat ortalama en düşük %75-%80 oranlardan başlayan kar marjlarını bayilerine sağlıyor.

Cinsel Marketim, bayilerine uygun fiyatlar sunmakla kalmıyor, bütün kargo sürecini de gerçekleştiriyor. Ticaret ile uğraşan insanların ilk başlangıçtaki en büyük korkuları ürünlerin satılmamasıdır. Ürünlerin satılmama korkusunu ortadan kaldırıyoruz. İsterseniz toptan ürün alıp satabileceğiniz gibi, isterseniz de cari hesap üzerinden tek tek sipariş aldıkça bizden sipariş verebilirsiniz. Bu sayede ürünler için ekstra depo ihtiyacı duymazsınız. Hem de hangi ürünlerin satışından emin olamayacağınız için bütün ürünlerimizi listeleyerek kazanmaya devam edebilirsiniz.

Bayilik İşleyişi ve Detaylar
Bayi olacak statüdeki firma öncelikle alttaki bayi sözleşmesini doldurarak firmamıza iletmesi gereklidir.
Sözleşme iletildikten sonra bayi cari hesap açılışı için 30.000₺ ücreti firmamıza göndermesi gereklidir.
Sözleşme onayı ve ödeme sonrasında bayi hesabınız aktif edilecektir. Bayi hesabınız 30.000₺ bakiye ile açılacaktır. Bu bakiyeyi istediğiniz süre boyunca harcayabilirsiniz. İsterseniz tek tek sipariş aldıkça firmamızdan sipariş geçebilir, dilerseniz toptan tek bir kargo ile sipariş verebilirsiniz.
Bayi olabilmek için gerekli şartlar nelerdir?
Bayilik sözleşmesini tamamlayarak, cari ödemenizi tarafımıza göndermeniz yeterlidir. Başka bir şeye ihtiyacınız yoktur.
Ödeme sonrası bayilik hesabı ne kadar sürede açılıyor?
Bayilik hesapları sözleşme onayı ve ödeme teyiti ile mesai saatleri içinde hemen açılmaktadır.
Kar oranları ne kadardır?
Perakende satış fiyatlarımız ortalama olarak belirlenmiştir. Buna rağmen bile bazı ön plandaki firmalara göre perkande satış fiyatlarımızın daha düşük kaldığını görebilirsiniz. Bu fiyatlara daha da üstüne ekleyerek satışa sunabilirsiniz. Ortalama kar oranlarımız %80’den %100 rakamlarına kadar devam etmektedir. Özel promosyonlar ile bu oranlar bazı kategori ya da ürünlerde %150 kadar bulabilmektedir.
Kargo anlaşması ve ücretleri nasıl oluyor?
Kargo ücretleri firmalara aittir. Firmamızın kargo anlaşmaları vardır. Bu anlaşma üzerinden siparişler gönderilir. Sistemde sipariş verirken kargo fiyatlarını görebilirsiniz. Sepetinize ek olarak eklenmektedir.
DropShipping nasıl çalışıyorsunuz?
Bayilerimiz müşterilerine yaptığı perakende satış fiyatındaki ürünü bizim sistemimizden toptan fiyatına sepetine ekleyerek, müşteri adresini yazıp sipariş gerçekleştirir. Gerçekleşen sipariş aynı gün içinde hazırlanır kargoya teslim edilir. Bayimiz bu şekilde hiçbir zahmet vermeden direkt olarak müşterisine kargolama yapmış olur.
DropShipping’in avantaj ve dezavantajları nelerdir?
Dezavantajları
DropShipping yapan bayilerimiz her sipariş için ayrı kargo ücreti ödemek zorunda kalırlar. Bu yüzden satışı yaparken kar marjına kargo ücretlerini de eklemenizi öneririz. Ya da müşterilerinize XXX TL üzeri siparişlerde kargo ücreti gibi promosyonlar yaparak, ödeyecek olduğunuz kargo ücretini en aza indirebilirsiniz.
DropShipping yapan bayilerimiz her sipariş için firmamıza verilen emek ve paketleme karşılığında DropShipping hizmet bedeli ödemek zorundadır. Bu ücret sepet kısmında karşınıza gelecektir. Fakat bu ücret çok cuzi rakamlar olacağından kar marjınızı etkilemeyecektir.
Avantajları
DropShipping yapan bayilerimiz örnek vermek gerekirse firmamızda satışa sunulan şu an 500 ayrı model ürün bulunuyorsa, eğer siz toptan almak yerine DropShipping tercih ederseniz bu ürünlerin hepsini sitenizde ya da satış platformlarınızda listeleme yapabilirsiniz. Bu sayede sitenizdeki stoklar ve ürün yelpazesi her zaman çok gözükür. Müşteri ilk başta sitenin doluluğuna ve ürün sayısına bakar. Bu yüzden önemli bir kriterdir.
DropShipping yapan bayilerimiz depo tutmak zorunda kalmaz, ekstra maliyetlerden kurtulmuş olur. DropShipping bayilerimiz için depomuz, deposu olur. Bunun için ekstra maliyet ödemek zorunda kalmazlar.
DropShipping yapan bayilerimiz paketleme ve kargo süreci ile uğraşmak zorunda kalmazlar. Ekstra kargo anlaşması yapmalarına gerek kalmaz. Firmamızın çıkış hacmine göre daha indirimli kargo ücretleri ile çalışma fırsatı yakalarlar. Hem işten hem de zamandan tasarruf etmiş olurlar.
DropShipping yapan bayilerimiz sürekli yenilenen stoklarımızda sürekli sipariş geçmek zorunda kalmazlar. Yeni ürünleri listeleme yaparak onları da stoklu satış gibi satmaya devam ederler.
DropShipping yapan bayilerimiz XML servisimiz ile tüm ürünleri zahmetsiz şekilde sitelerine çekebilirler. Sürekli güncellenen veriler ile  yeni eklenen ürünleri ve stok sayılarını kaçırmazlar. Bu sayede iptal edilen sipariş sayıları en aza iner ve sistemleri sürekli güncel tutulur.
Ürünleri sitemize nasıl ekleyeceğiz?
Bayilerimize sunacak olduğumuz XML servisi ile ürünlerimizi sitenize çekebilirsiniz. 60 dakikalık yenileme süresi ile sürekli stok ve yeni ürün kontrolü yaparak, eklemelere devam etmektedir. Bu sayede hem ürün ekleme zahmetinden kurtulur, hem de stokları kontrol edebilirsiniz.
Teslim edilemeyen gönderiler ne oluyor?
Bayilerimizin müşteriye teslim edilememiş siparişleri depomuza geri döner. Depomuza geri dönen siparişi takip etmek ve bize bildirmek bayilerimizin sorumluluğundadır. Depomuza geri dönen siparişlerinizi 14 gün içinde kendinize geri gönderim talep etmeniz gereklidir. Bu süreçte geri gönderim talebinde bulunulmayan paketler imha edilerek, artık sorumluluk kabul edilmeyecektir.
Kargolar nasıl  gönderiliyor?
Sektörde en önemli kargo unsuru gizliliktir. En küçük üründen en büyüğüne kadar tüm siparişler gizli kargo paketlemesi ile gönderilir. Üzerinde hiçbir şekilde ürüne dair bilgi ya da fatura bulunmaz. Tüm süreç gizlilik içerisinde yürütülür. Müşteriniz siparişi açana kadar içerisinde ne olduğu kimse tarafından bilinmeyecektir.
Kargo paketinin üzerinde sitenizin ismi yazıyor mu?
Kargo paketinin üzerinde sitemizin adı yazmamaktadır. Gizliliğe önem veren firmamızda hiçbir şekilde cinsel içerik ya da onu anımsatacak bir ibare bulunmamaktadır. Tamamen gizli kargo ile gönderilir.
Kapıda ödeme çalışıyor musunuz?
Kapıda ödeme çalışmıyoruz. Fakat bayilerimiz kendi anlaşmalarını yaparak müşterilerine kapıda ödeme gönderim yapabilirler. Sitemizden kendi adresinize ister tek, isterseniz toptan sipariş vererek kendi kargo sürecinizi yönetebilirsiniz.
Siparişi sistemden girmem yetiyor mu?
Müşterilerinizin verdiği siparişi bayilik girişi yaparak firmamız üzerinden müşteri adresine vermeniz yeterlidir. Gerisi artık bizim görevimiz olacaktır. Siparişinizi en kısa sürede hazırlayarak kargoya teslim edeceğiz. Kargoya teslim edilen siparişin bilgilerini sisteme gireceğiz. Müşterinize aynı zamanda kargodan takip kodu bulunan SMS iletimi yaptıracağız.
Bayilik ücreti ne kadar? Neden alınıyor?
Bayilik ücreti 30.000₺ olarak belirlenmiştir. Bu rakam birçok bayilik veren ve aynı zamanda perakende satışta yapan firmalara göre en düşük ücrettir. Ürünlerin değer kaybına uğramaması ve sipariş devamlılığının sağlanması için bayi ücreti talep edilir. Bayi ücreti talep edilmezse; bayi statüsündeki kullanıcı, herhangi bir yatırım ücreti ödemediği için ürünleri en düşük kar marjı ile satabilir. Bu durumda bayilik sistemi zarar görerek, ürünlerin pazarlanma fiyatları oldukça düşecektir. Ücret ödenmeden oluşturulan bayilikte az kazanç insana cazip gelebilir. Ama birikim koyulan işlerde her zaman kazanç oranı daha çok istenir. Bu yüzden birikim koyan ve bunu gerçekten meslek olarak yapabilecek bayilikleri aradığımız için ücret talep edilmektedir.
Bayilik ücretini harcama süresi var mıdır?
Bayilik ücretleri bayimizin istediği süre içerisinde harcaması için hesaplarına geçilir. Bu süre en az ya da en fazla şeklinde sınırlandırılmamıştır.
Bayilik için cari ödenek bittiğinde ne olur?
İsterseniz toplu şekilde hesabınıza sistemden bakiye yükleyebilirsiniz. İsterseniz de sipariş geldikçe tek sipariş ödemesi yaparak çalışmaya devam edebilirsiniz. Ekstra ödenen tutarlar için bazı promosyonlar olabilir. Yükleme yapmadan önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ürünleri nerelerde satabilirim? Satış fiyatı ne kadar olmalıdır?
Ürünleri kendi sitenizde ya da e-ticaret pazaryeri platformlarında satabilirsiniz. Ürünlerin tavsiye edilen minimum satış fiyatları ürün sayfalarında gözükmektedir. Bu ürün fiyatları ortalama piyasaya göre belirlenmiş olup, bazı ürünlerde ise daha yüksek rakamlara satışlarını yapabilirsiniz. Piyasa araştırmasını yaparak fiyat yükseltmek sizlerin tercihi olmuştur.
Tavsiye edilen perakende satış fiyatının çok altında satış yaptığı tespit edilen firmalar uyarılacaktır. Uyarılara rağmen satışı devam eden firmaların BAYİ SÖZLEŞMESİ gereğince bayilikleri iptal edilir.
Bayilik sözleşmesi ihlal edilirse ne olur?
Bayilik sözleşmesinde yazan hususlardan herhangi birisi ihlal edilirse, bayinin sözleşmesi iptal edilir. Bayilik hesabı kapatılır. Firmanın hesabında cari bakiyesi bulunuyorsa harcanması talep edilir. 30 gün içinde harcanmayan cari bakiyeler sıfırlanmaktadır.
Bayiler satış yaptığı platformları bildirmek zorunda mıdır?
Bayiler bazı kontrollerin yapılması için satış yapacak oldukları platformları bize bildirmek zorundadır. Bu platformların sosyal birimimiz tarafından perakende satış fiyatı ihlalleri başta olmak üzere birçok ihlal durumları kontrol edilir. Bayilerimizin kazançlarının düşmemesi ve daha çok kazanmaları için bu kontroller yapılmaktadır.
DropShipping pazaryeri satışları ile işleyiş nasıl oluyor?
DropShipping çalışan bayilerimiz pazaryerlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketini seçmeleri gereklidir. Pazaryeri siparişlerinin işleme alınabilmesi için kargo barkod çıktısını bize PDF olarak göndermeleri gereklidir. Aksi halde sipariş işleme alınamaz ve kargoya teslim edilemez.


Diğer merak ettiğiniz tüm konuları BAYİ SÖZLEŞMESİNDEN bakabilirsiniz.

Bayi sözleşmesinde yazılmamış konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp: +90850 532 00 94Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı