Sitemize Hoş Geldiniz! (:

Sitemiz 18 yaş ve üzeri yetişkinlere özeldir. Devam edebilmek için lütfen yaşınızın 18 ve üstü olduğunu doğrulayınız.


14:00 kadar siparişler aynı gün kargo!

Penis Halkası & Kılıfları 160 ÜRÜN

Markalar

Stok Durumu

Fiyat Aralığı

CSL-M Tek Modlu Titreşimli Penis Halkası - Mavi
İNDİRİM
Bayi özel TL {%URUN_PIYASAFIYAT_KDV_DAHIL_YTL%} TL
CSL-M Uzatma Penis Kılıfı - Model 2
İNDİRİM
Bayi özel TL {%URUN_PIYASAFIYAT_KDV_DAHIL_YTL%} TL
CSL-M Şeffaf Penis Kılıfı - Model 2
İNDİRİM
Bayi özel TL {%URUN_PIYASAFIYAT_KDV_DAHIL_YTL%} TL
CSL-M Şeffaf Penis Kılıfı
İNDİRİM
Bayi özel TL {%URUN_PIYASAFIYAT_KDV_DAHIL_YTL%} TL
CSL-M Titreşimli Penis Halkası
İNDİRİM
Bayi özel TL {%URUN_PIYASAFIYAT_KDV_DAHIL_YTL%} TL
CSL-M 3 Farklı Silikon Penis Halkası
İNDİRİM
Bayi özel TL {%URUN_PIYASAFIYAT_KDV_DAHIL_YTL%} TL
CSL-M 3'lü Silikon Penis Halkası
İNDİRİM
Bayi özel TL {%URUN_PIYASAFIYAT_KDV_DAHIL_YTL%} TL
CSL-M Silikon Penis Halkası - Şeffaf
İNDİRİM
Bayi özel TL {%URUN_PIYASAFIYAT_KDV_DAHIL_YTL%} TL

Penis Halka ve Kılıfları

Penis Halka ve Kılıfları, erkeklerin daha fazla zevk alması için vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Halkalar kendi içerisinde birden fazla çeşide sahiptir. Doğal olarak her birinin kullanım alanı da farklılık gösterir. Bunun yanı sıra penis kılıfları da birden fazla çeşide ve özelliğe sahiptir. Partnerinizin ve kendinizin beklentilerine – ihtiyaçlarına göre tercih edebilir; keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Penis halkaları ve kılıfları, erkeklerin cinsel performanslarını arttırmak veya sürdürmek için kullanılan seks fantezi ürünlerinin bir türüdür. Bu ürünler, penisin boyutunu veya sertliğini arttırmak için de kullanılabilmektedir.

Penis halkaları, penisin boyutunu arttırmak için kullanılan ürünlerdir. Halka, penisin başına veya gövde kısmına geçirilir ve sürekli olarak sıkıca bastırarak kan akışını azaltır. Bu, penisin büyümesine ve daha sert olmasını sağlar. Halkalar genellikle malzeme olarak silikon veya latekten yapılır ve çeşitli boyutlarda mevcuttur.

Penis Halkası Nedir?

Toplum içerisinde farklı isimlerle bilinen penis halkası, daha iyi ve zevkli bir cinsel yaşam için gereklidir. Penisin gövdesine yerleştirilen bu yüzük, penisi sıkarak daha fazla kan akışı sağlar ve daha büyük olmasını sağlar. Halk arasında bilinen isimleri şu şekildedir;

  1. Titreşimli penis yüzüğü,
  2. Ereksiyon halkası,
  3. Penis yüzüğü,
  4. Penis Bileziği,
  5. Titreşimli aşk yüzüğü olarak da bilinmektedir.

Penis Halkaları ve Kılıfları

Bazı penis halkası modellerinde titreşim özelliği bulunmaktadır. Birliktelik esnasında penisin daha kalın ve büyük olmasını sağlamasının yanı sıra titreşim özelliği sayesinde penisi titretir. Titreyen penis, daha fazla zevk alır ve daha fazla zevk verir. Bu sayesinde hem erkek, hem de karşı partneri cinselliği en doruk noktada yaşayabilir. Titreşimli penis yüzüğü, erkekler tarafından en çok tercih edilen ürünlerden birisidir.

Penis kılıfları birden fazla modelde satışa sunulmaktadır. Bazıları titreşimli, tırtıklı ve farklı yapılara sahip olurken bazıları ise sadece penisin boyutunu ve kalınlığını artırmak için kullanılmaktadır. Bu modeller arasında tercih yapmak için beklentilerinizi ve partnerinizin isteklerini göz önünde bulundurmalısınız.

Penis Halkası Satın Al

Penis halkası satın almak istiyorsanız, ilk olarak modeller arasında tercih yapmanız gerekmektedir. Bazı penis yüzükleri, realistik penis ile beraber satılmaktadır. Halkayı penisinize geçirdiğinizde, altta yer alan yapay penisi de kullanabilirsiniz. Bu sayede partnerinizle aynı anda hem anal, hem de vajinal birleşme yapabilirsiniz. Bazı modellerde ise klitorisi uyaran bir yapı bulunmaktadır. Doğal olarak vajinal birleşme esnasında g noktasının yanı sıra klitoris bölgesi de uyarılır.

Penis halkası satın almak için bu modeller arasında araştırma yapabilir ve dilediğiniz ürünü satın alarak cinsel yaşamınızı renklendirebilirsiniz.

Penis Kılıfı Satın Al

Penis kılıfları, daha büyük bir penise sahip olmak isteyen erkeklerin tercihleri arasındadır. Penisi uzatmak amacıyla bu kılıf, penise giydirilir. Uç noktasından itibaren bir uzatma sağlanır. Penis kılıfı satın alarak daha keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

DEVAMINI OKU


Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı